close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • loading...
  YourAds Here YourAds Here

  تفریحات سالم

  بازدید : 102
  جمعه 18 خرداد 1397 زمان : 8:07

  همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

  • همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   سریال ساخت ایران 2 دوباره رونق رابه شبکه نمایش خانگی بازگردانده است، این سریال موفقیتش را مدیون بازیگران و زمینه طنز سریال است. شبکه نمایش خانگی اینروزها شاید پس از سال‌ها باز به دوران اوج خودش برگشته است. دورانی که نخستین سریالهای این شبکه عرضه شد اما هر کدام به دلایلی نتوانستند رضایت مخاطب را کسب کنند و پس از مدتی هم مردم و هم سرمایه گذاران از این شبکه ناامید شدند.

   قهوه تلخ که پرفروش ترین سریال شبکه نمایش خانگی بود، با پخش نشدن شش قسمت پایانی ناتمام ماند؛ قلب یخی که نخستین سریال این مدیوم بود، در سه فصل عرضه شد اما در نهایت بدلیل کپی هاي غیرقانونی خبرهایی از ورشکستگی تهیه کننده آن منتشر شد ودر نهایت «عشق تعطیل نیست» با ستاره هایي مثل محمدرضا گلزار و مهناز افشار به سرانجام نرسید تا کمتر کسی به شبکه نمایش خانگی اعتماد کند.

   در یکی دو سال اخیر اما اتفاق تازه اي افتاده است. حسن فتحی با «شهرزاد» و مؤسسه تصویرگستر پاسارگاد اعتماد از دست رفته به این شبکه را ترمیم کردند و بار دیگر مردم دیدند می شود در شبکه نمایش خانگی سریال هایي دید که کیفیت بالایی دارند و البته مثل سال هاي قبل بی سرانجام نیستند.

   موضوعی که بار دیگر رونق رابه این شبکه برگرداند تا «عاشقانه» هم پس از «شهرزاد» به یکی از پرفروش هاي این شبکه تبدیل شود و حالا در ابتدای سال ۹۷ و هم زمان با عرضه فصل سوم سریال «شهرزاد» چند سریال جدید در بازار این شبکه توزیع شود.

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   داستان سریال ساخت ایران

   «ساخت ایران» از نخستین سریالهای مدیوم شبکه نمایش خانگی بود که با بازیگرانی مثل محمدرضا گلزار و امین حیایی و با داستانی متفاوت که بخش زیادی ازآن در بيرون از کشور فیلم برداری شده بود، توانست مخاطب جذب کند. سریالی که اخیرا فصل اول آن از تلویزیون هم پخش شد و حالا پس از 6 سال فصل دوم آن با کلی بازیگر سینمایی و موفق جدید به شبکه نمایش خانگی عرضه شده است.

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   سارا بهرامی، سحر دولتشاهی، مهران احمدی و محسن کیایی همه ی از بازیگران موفق و پرطرفدار سینما هستند که دراین فصل جدید به «ساخت ایران» اضافه شده اند تا حضور دراین عرصه را هم به رزومه کاری شان اضافه کنند. بخش زیادی از فصل جدید در چین فیلم برداری شده است و ماجرا با حضور غلام و اتصالی که بعد از 5 سال متوجه می شود با گذشته دارد، به فصل قبل مرتبط می شود.

   سری سازی خوب یا بد؟

   طبق معمول ساخت فصل دوم و سوم درباره کارهای فرهنگی خیلی جواب نمی‌دهد و موفق نیست. حتی در سینما هم وقتی «گشت ارشاد 2» ساخته می شود، اگرچه رکورد فروش سینما را جابه‌جا می کند اما منتقدان می‌گویند از لحاظ کیفیت به پای قسمت اول آن نمی‌رسد.

   در تلویزیون نمونه اي مثل «پایتخت» را شاید بتوان بعنوان نمونه اي از سری سازی نام برد که در هر 5 فصل توانسته مخاطب داشته باشد. شبکه نمایش خانگی هم سریالهای موفق چند فصلی داشته که شاید مهم‌ترین آن ها «شهرزاد» باشد که در حال حاضر فصل سوم آن در حال پخش است

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   پایتخت 5

   اما برخی معتقدند مخاطبان آن در مقایسه با فصل اول حسایی ریزش داشته است. «ساخت ایران» جدید ترین سریالی است که میـــخواهد فصل دوم را هم تجربه کند و البته برای اینکار کارگردان جدیدی هم دارد و برزو نیک نژاد جای گزین محمدحسین لطیفی شده است

   اما از سوی دیگر ستاره هایي به جمع بازیگران سریال اضافه شده اند که برای تضمین فروش در قسمت هاي ابتدایی کفایت می کند اما باید دید کارگردان جدید توانسته دراین دو قسمت مخاطبان را چنان جذب کند که برای تماشای قسمت هاي بعدی سریال مجاب شوند یا خیر؟

   کپی ممنوع

   این شاید خواهش مشترک تمام کسانی باشد که در عرصه شبکه نمایش خانگی کار می کنند. این‌که دانلود غیرقانونی و کپی هاي غیرمجاز در کشوری که قانون کپی رایت در آن وجود ندارد بدون پیگرد قانونی و به اسانی صورت بگیرد کاملا طبیعی است؛ شاید برای همین هم باشد که تهیه کننده ها و سرمایه گذاران دراین عرصه تمام تلاش شان را می کنند که با خواهش و تمنا به مردم بگویند اینکار، حالا که غیرقانونی نیست، دستکم غیر اخلاقی است و اینکار غیر اخلاقی هیچ تفاوتی با دزدی کالا ندارد.

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   این اتفاق درباره «ساخت ایران» هم رخ داده است. منصور سهراب پور و سید امیر پروین حسینی که از تهیه کنندگان مستقل و با سابقه تلویزیون و سینما هستند، در جشنی که برای این سریال گرفته شده بود، با اشاره به ضربه اي که افزایش قیمت دلار به انها زده است، از مردم خواستند سریال رابه صورت مجاز تهیه و تماشا کنند تا بازهم بتوانند دراین عرصه کار کنند.

   کاراکترشناسی

   غلام

   امین حیایی در «ساخت ایران 2» با همان کاراکتر فصل اول سریال برگشته است. کاراکتری که دنبال پول بیشتر است و اگر در قسمت اول خودش را جای یک دانشمند جا زده بود، تا اینجای سریال، در دو قسمت اول، شرخری می کند و اینکار رابا همکاری و به دستور بیتا انجام می‌دهد که عاشقش است.

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   جیمی «جمشید»

   محمدرضا گلزار یکیدیگر از کاراکترهای اصلی ساخت ایران است که دراین فصل هم حضور دارد. برخلاف غلام که به ایران برگشته، جیمی هنوز در فرانسه است و هنوز بی پول است. اگرچه این بی پولی از گریم این بازیگر و از طرز لباس پوشیدنش مشخص نیست و گلزار با تیپ و ظاهر بچه پولدار، تنها در دیالوگ هاي سریال از بی پولی می گوید و این‌که به دنبال کار می گردد.

   فرهاد

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   محسن کیایی با کاراکتر بانمکش از بازیگران سری جدید «ساخت ایران» است؛ کاراکتری که تا اینجای کار بار طنز سریال رابه دوش داشته و بده بستان هایش با امین حیایی حسابی شیرین از کار در آمده است. فرهاد و غلام در زندان باهم آشنا شده اند و هردو هر کاری برای پولدار شدن انجام می‌دهند، هر چند غلام اخلاق گراتر است و دائم در حال شماتت فرهاد است.

   بیتا

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   سحر دولتشاهی بعد از موفقیت سال هاي اخیرش در سینما حالا به نمایش خانگی آمده تا ارتباط نزدیکتری رابا بخش دیگری از جامعه تجربه کند. بیتا دختری است که کاراکتر غلام به او علاقه دارد و با فلش بک هایي که در طول سریال به گذشته او می‌خورد، متوجه میشویم که روزگار سختی را گذرانده اما در حال حاضر او یک کافی شاپ دارد و سفارش هایي برای نقد کردن چک هاي برگشتی میگیرد و با کمک غلام انها را نقد می کند.

   پریسا

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   سارا بهرامی پس از کسب سیمرغ بلورین در جشنواره فیلم فجر حالا با ساخت ایران به شبکه نمایش خانگی آمده است.به گزارش پارس ناز او که پیش از این تجربه بازی در سریال تلویزیونی «پروانه» به کارگردانی جلیل سامان را هم در کارنامه داشته است، دراین سریال شاه دزد می شود و کلاه فرهاد که برای او دام پهن کرده بود را بر می دارد؛ اتفاقی که باعث می شود او در هم در پایان دو قسمت به تیم فرهاد، غلام و بیتا اضافه شود.

   توتونچی

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   مهران احمدی که اینروزها فیلم «مصادره» به کارگردانی او در صدر جدول فروش اکران نوروزی قرار دارد و با بازی اش در «پایتخت» برای مخاطبان تلویزیون آشناست، حالا بازی در مدیوم شبکه نمایش خانگی را هم تجربه کرده است. او از فرانسه به ایران آمده تا غلام را ترغیب کند یک‌بار دیگر در نقش دانشمندی که در فصل اول خود رابه جای او زده بود فرو برود تا سود هنگفتی نصیبش شود.

   ساخت ایران ۲ نام فصل دوم مجموعه ساخت ایران است ودر سال ۱۳۹۵–۱۳۹۶ تولید شده‌است. این سریال از ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط شبکه خانگی در حال پخش است. کارگردانی این فصل بر عهده برزو نیک‌نژاد است.ساخت ایران جزء نخستین سریال‌هاي شبکه نمایش خانگی به حساب می آید

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   درباره سریال ساخت ایران،سریال ساخت ایران 2

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت.فصل دوم این سریال نیز سعی شده تا با جذابیتی بیشتر برای مردم نمایش داده شود.این فیلم در کشور های مختلفی از جمله ایران، لبنان، چین و روسیه فیلم برداری شده‌است.این فصل در ادامه فصل اول و شش سال پس از رویداد های فصل اول است.

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   قسمت اول

   ژاکلین دریک کافه منتظر شخصی است که او دیر می آید و همین باعث می شود او کافه را ترک کند و پس از آنکه سوار ماشینش می شود و آنرا روشن میکند، اتومبیل بعلت بمب گذاری منفجر می شود و ژاکلین کشته میشود. توتونچی به دنبال غلام می گردد تا پیغام مهمی را از طرف ژاکلین به او برساند…

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   قسمت دوم

   غلام متوجه می شود که توتونچی در حال تعقیب وی است. غلام به اصرار فرهاد راضی میشود تا با توتونچی ملاقات کند. توتونچی به غلام می گوید که ژاکلین بتازگی مرده و و یک بچه داره که وارث تمام اموال خانواده لوریان هست و غلام پدر این بچه است….

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   قسمت سوم

   غلام شوکه از خبری که شنیده است بر سر دو راهی قرار گرفته است. از طرفی دوست دارد در ایران بماند و با بیتا ازدواج کند و از طرف دیگر بچه‌اي در چین دارد که منتظر اوست. دراین میان فرهاد و جمشید به دنبال آن هستند تا غلام را راضی کنند به شانگهای برود…

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   قسمت چهارم

   درحالی‌که غلام و فرهاد خودشان را برای سفر به شانگهای آماده می کنند، توتونچی به دیدار غلام میرود و میگوید اشتباهی انجام شده و غلام پدر آن بچه نیست. جمشید که به شانگهای رفته و منتظر آمدن غلام است، با شنیدن این خبر به دنبال آن میرود که ببیند توتونچی واقعا راست گفته است یا نه…

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   قسمت پنجم

   غلام خودش را برای سفر به چین آماده میکند که بیتا با پیشنهاد ازدواجی که غلام قبلا به او داده بود، موافقت می کند. حالا غلام بر سر دو راهی می ماند که به چین برود یا در ایران بماند و با بیتا ازدواج کند…

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   همه چیز درباره سریال ساخت ایران 2 و بازیگرانش +عکس

   بازیگران سریال ساخت ایران 2،داستان سریال ساخت ایران 2

  چرا برخی زنان بعد از دخول ارضا نمی شوند؟ علت و درمان مشکل (آموزش ارضا کردن زن)
  نظرات این مطلب

  تعداد صفحات : 0

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
  آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 201
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 125
 • بازدید کننده امروز : 126
 • باردید دیروز : 712
 • بازدید کننده دیروز : 713
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 885
 • بازدید ماه : 1460
 • بازدید سال : 1460
 • بازدید کلی : 38510
 • کدهای اختصاصی